Met een balie of counter heb je een mooi aanspreekpunt in de beursstand. Kies bij ons uit verschillende soorten zodat de beursdesk mooi bij het geheel past. De counters zijn eenvoudig in gebruik en makkelijk op te zetten. Alle counters worden geleverd met een makkelijk draagtas. Keuze uit vijf soorten counters
Gemakkelijk in gebruik en geleverd met draagtas
Alle balies worden voorzien van hoogwaardige prints
Wij garanderen een minimale levensduur van 3-6 maanden. Dit hangt echter wel af van het gebruikte materiaal. Ook de frequentie waarop een gevelvlag in een mast hangt en de locatie zijn van invloed. Voor vlagen die permanent hangen garanderen wij een levensduur van maximaal 4 maanden dit is exclusief eventuele stormschade. Wanneer uw vlag aan het strand hangt, zal deze veel meer onderhevig zijn aan weersinvloeden.
Tip: Voor vlaggen die aan het strand hangen adviseren wij materiaalsoort: lochfilet 100 grams
Zonlicht en regen zorgen voor verkleuring en verbleking van uw vlag. Flag materiaal of Lochfilet verkleurt meestal na 6 maanden gebruik. Wij adviseren u minimaal 3 keer per jaar uw vlag te vervangen.
Vlaggen zullen meestal vanuit de buitenste hoek slijten. Wanneer de zoom losraakt zou u deze nog kunnen laten vaststikken bij tijdige signalering. Strijk u vlag dus regelmatig om slijtage te voorkomen.
Strijk uw vlag bij windkracht 8
Repareer kapotte zomen direct
Strijk regelmatig uw vlag ter controle
Koop speciale UV spray voor vlaggen
We kunnen vlaggen op verschillende manieren voor je afwerken. Zelfs contour snijden behoort tot de mogelijkheden. Over het algemeen worden vlaggen schoon gesneden, omgezoomd en vervolgens met een koord bevestigd. Heb je een speciale aanvraag of wens zoals een tunnel of een platte pees? Vraag naar de mogelijkheden!