Direct naar de hoofdnavigatie Direct naar de hoofdinhoud

Bedrijfsuitje organiseren in Amsterdam: zo doen wij het

Amsterdamse gezelligheid, inspirerende gesprekken en een vleugje drukwerk

Elke vrijdag sluiten we samen de week af op kantoor. Maar één keer per maand doen we er een schepje bovenop en duiken we een kroeg in vlakbij ons kantoor. Dat maandelijkse teamuitje is geen verplicht nummer, maar een moment om elkaar op een andere manier te zien. Juist die combinatie maakt dat wij met plezier én energie samenwerken.

Collega’s genieten van drankjes terwijl bedrukte speelkaarten en gepersonaliseerde polaroids de borrel extra persoonlijk maken.

De voordelen van een bedrijfsuitje organiseren

Een bedrijfsuitje organiseren gaat verder dan alleen een drankje doen. Het versterkt de band tussen collega’s, zorgt voor meer begrip en geeft nieuwe energie op de werkvloer. Het mooie is dat een leuk bedrijfsuitje niet ingewikkeld hoeft te zijn. Zelfs kleine ideeën voor teamuitje leveren vaak al veel op.

Daarnaast brengt zo’n avond buiten de deur nog iets extra’s: inspiratie. Want overal om je heen is drukwerk, van bierviltjes tot menukaarten. Voor ons als drukkerij in Amsterdam is dat dubbel genieten. Ook de gesprekken zijn anders. Je hoeft het niet over werk te hebben, waardoor je elkaar beter leert kennen. Daardoor weet je beter wat je aan elkaar hebt, en dat maakt samenwerken fijner.

Gepersonaliseerde speelkaarten maken teamuitje en personeelsborrel extra leuk.

Ideeën bedrijfsuitje leuker
maken met drukwerk

Omdat wij dagelijks met drukwerk bezig zijn, weten we hoe je iets simpels nét wat bijzonderder maakt. Voor ons is het heel normaal om bij een uitje een bedrukte kaartenset mee te nemen. Een spelletje in de kroeg hoort er gewoon bij. Work hard, play hard – dat nemen we letterlijk. Voor andere bedrijven die personeelsuitje ideeën zoeken: een klein detail zoals speelkaarten of gepersonaliseerde bierviltjes kan een wereld van verschil maken. Het maakt een avond luchtiger, persoonlijker en vooral memorabel.

Polaroid frames met logo op tafel naast drankjes tijdens personeelsuitje in Amsterdam.

Herinneringen aan teamuitjes tastbaar maken

Een uitje is vaak zo voorbij, maar de herinneringen maken het blijvend. Wij leggen die vast met polaroid stickerframes die we zelf bedrukken. Tijdens de borrel maken we foto’s die later een plek krijgen op kantoor of mee naar huis gaan. Zo blijft het plezier zichtbaar, zelfs weken later. Wie een idee voor bedrijfsuitje zoekt dat meer doet dan alleen ontspanning, vindt in zulke kleine gebaren de grootste waarde.

Wat we nog niet verklappen

Naast onze maandelijkse borrel hebben we eens per kwartaal een groter uitje. Wat we dan doen? Dat houden we liever nog even geheim. Eén ding is zeker: ook daar speelt drukwerk altijd een rol.

Een bedrijfsuitje hoeft niet groots te zijn. Het gaat erom dat je iets buiten werk doet wat verbindt en bijzonder is. Wij hebben onze manier gevonden: Amsterdamse gezelligheid, met net dat beetje drukwerk wat ons typeert. Misschien is dat ook wel het beste idee voor jouw volgende uitje.


Muhammed

Muhammed

Expert op het gebied van Productie en Tips
Meer van Muhammed
Welkom op de nieuwe website!

Er is iets veranderd in je account. Oude orders, offertes en facturen zijn hier niet meer zichtbaar. Wil je deze alsnog inzien?